Sıkça Sorulan Sorular

Muzikexpres, 2017'den beri her pazaryerinde, her kullanıcıya ve fiyat skalasına uygun ürünler sunarak güvenilir ve hızlı alışveriş hizmeti sağlıyor.
Muzikexpres: Amazon,Eptt,Trendyol,Hepsiburada,N11,gittigidiyor,çiçeksepeti pazayerlerinde faaliyet gösteriyor.
Gelen siparişleri hafta içi her gün ve cumartesi günleri kargolamaktayız.

Genellikle sipariş verildikten sonra en geç 2 gün içerisinde kargoya verilmiş olur,

Eğer kargonuzla ilgili soru veya sorununuz var ise lütfen 0850 480 44 45 numarasıyla iletişime geçin. 

 

İade ve Değişim Koşulları

 

Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren “14 Gün” içerisinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

  İade ve değişimi talep edilecek ürünün ticari vasfını yitirmemiş olması, ambalajının korunmuş, aksesuar ve tüm ürün içeriğinin eksiksiz olması gerekmektedir.
 
İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünleri, mutlaka anlaşmalı kargo firmamız “MNG Kargo” aracılığı ile ürün faturasının tüm nüshaları eksiksiz olacak şekilde “Karşı Ödemeli” olarak göndermiş olmanız gerekmektedir. (Anlaşmalı kargo firması dışında karşı ödemeli olarak yapılan gönderiler teslim alınmayacaktır.)
 
İade edilmek istenen ürünler depomuza ulaşıp, teknik ekibimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda herhangi bir kusurun olmadığı onayı verildikten hemen sonra, ücret iadeniz en geç “10 İş Günü” içerisinde yapılacaktır.
 
Gönderimi yapılmış olan ürünün kusurlu olduğu tüm durumlarda iade kargo ücretleri (Giden & Gelen) “muzikexpres” tarafından karşılanacaktır.
 
Ürünün kusurlu olmadığı tüm iade durumlarında kargo ücretleri (Giden & Gelen) ürün tutarından düşülerek, ilgili tutar “kargo ücretleri düşülmüş” olarak müşteri hesabına iade edilecektir.


 

Ürün Değişim ve İadelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler


  • Ürünler mutlaka siz gönderildiği gibi, taşıma esnasında hasar almayacak şekilde paketlenmiş olması gerekmektedir.
 
  • Ürünün orijinal kutusu ya da ambalajı üzerine herhangi bir etiket ya da bant yapıştırılmamış olması gerekmektedir.
 
  • Satın almış olduğunu ürünü göndermeden önce mutlaka “Destek” ekibimiz ile iletişime geçerek bilgi veriniz.
 
 

Garanti Koşulları


Tüm ürünler, aksi belirtilmedikçe üretici firma ve distribütör garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için, kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ederek teslim alın. Ürün kutusu üzerinde oluşmuş herhangi bir hasar söz konusu ise mutlaka tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İnternet sitemizde satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler “2 Yıl” garantilidir. 
Muzikexpres ile iletişime geçebileceğiniz numaralar.
  • 0850 480 44 45
  • 0212 292 03 69
  • 0535 924 24 75
  • 0532 285 23 97

 
Yükleniyor...